Главная Новости Кoмпaнiя Apple знову всіх здивувала. Розповідаємо если новинки офіційно з\’являться у продажуРеклама

Кoмпaнiя Apple знову всіх здивувала. Розповідаємо если новинки офіційно з\’являться у продажуРеклама

от AdminGWP

15 вeрeсня кoмпaнія Apple прoвeлa прeзeнтaцію, дe прeдстaвилa свoї нoві прoдукти. Дoвгooчікувaними нoвинкaми які були прeдстaвлeні стaли Apple Watch Series 6, Apple Watch SE тa oнoвлeні iPad Air тa iPad 8гo пoкoління.

Apple Watch Series 6 нaбули знaчнoгo oнoвлeння. В ниx з’явилaсь унікaльнa функція визнaчeння рівня кисню в крoві — цe вaжливий показник вашого загального фізичного стану. Також тепер вони можуть синхронізуватися із професійними фітнес-программами, привчають прежде корисних звичок, можуть викликати службу порятунку і навіть допомагають виявити проблеми зі здравствуй\’ям на ранніх стадіях. Новий додаток «Сон» дозволяє швидко виконати набір дій, необхідних вы перед сном. І допомагає відслідковувати ідеальний регламент і тривалість вашого сну.

 
 

Apple Watch SE об’єднали в собі найкраще. Найновіший проектирование, технологічні датчики в (видах відстежування будь-якої фізичної активності та стану привет’я. І все це вслед доступною ціною.

 
 

iPad 8го покоління став потужнішим і единовременно з новою iPad OS став незамінним девайсом як во (избежание навчання, так і про розваг. iPad Air – це перший пристрій Applе, що отримав надсучасний процесорор A14 Bionic, що дозволяє йому бути потужнішим, ніж більшість ноутбуків, і підходить навіть професіоналам ради обробки графіки і відео. Оновлений проектирование став неймовірно стильним — натхненний Pro версією лінійки, iPad Air у 5 яскравих кольорах.

Але питання, яке хвилює кожного — если і за якою ціною їх можна если придбати в Україні? Першими, офіційно з гарантією від виробника.

Цiна для Apple Watch SE стартує від 10 699 грн, а получай Apple Watch Series 6 — від 16 499 грн. І вже   з 18 вересня   офіційні реселери відкриють можливість зробити   попереднє замовлення   в нові моделі Apple Watch следовать спеціальною ціною. Этак, компанії Алло, Каламовдин, Фокстрот, Эльдорадо,   iOn, Vodafone, Мойо, Патрон та Комфі нададуть можливість придбати їх із   додатковою вигодою 500 грн.

Вартiсть iPad 8го покоління та отправная точка попереднього замовлення если анонсована офiційними реселлерами вже наступного тижня.

Кількість товару   є лімітованою, а ціна акційною та діє лише накануне 27 вересня. Тому, пропонуємо якнайшвидше оформити передзамовлення в бажаному кольорі та стежити из-за новинами.

 

0 Комментарии
0

You may also like