Главная Статьи Що таке система Prozorro?

Що таке система Prozorro?

от AdminGWP

Система державних закупівель Prozorro в Україні користується великою популярністю. Мова йде про сайт, де можна влаштовувати тендери, отримувати кошти, замовлення, працевлаштування. Щоб там зареєструватися, потрібно створити обліковий запис на сайті майданчику https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/advisory-board/ . Все дуже просто. Ці дії не займають зазвичай багато часу.

Що таке система Prozorro?

Як працює система Prozorro?

Мета системи державних закупівель Прозорро зробити так, щоб кожен мав змогу брати участь у тендерах, вигравати, та отримувати кошти, надавати послуги офіційно, без шахрайських мотивів. Зробити подібне раніше було дуже складно, оскільки тендери вважалися закритими, та люди не мали змоги у вільному доступі прочитати про них будь-яку інформацію. Зараз все значно інакше, тому можна відкрити базу даних, подивитися, хто проводив останній тендер, які результати, скільки коштів було витрачено та хто саме буде виконувати завдання. Прозорість – те саме та перевага, яку не можуть надати інші сайти. В Україні немає офіційних аналогів Prozorro.

Система працює вже понад 5 років, і за цей час не було жодного разу, щоб в тендерах брали участь шахраї. Це значний показник, оскільки приходять на сайт державних закупівель саме за надійністю та високою якістю. Можна обрати різноманітні види послуг. Все залежить від того, який саме результат бажають отримати потенційні користувачі. Хтось приходить на Прозорро за робітниками, а переважна кількість бізнесменів знаходиться у пошуках постачальників.

Переваги Прозорро

Багато хто обирає сайт офіційних державних закупівель через те, що Прозорро – це гарантія якості. Дійсно, там не можна створити тендер, завершити його, обрати переможця, підписати договір про співпрацю та забрати кошти собі або просто витратити їх на щось інше. Це суперечить правилам, тому шахраї навіть не роблять спроб реалізовувати свої схеми махінацій на Прозорро. Це великий плюс, оскільки українським спеціалістам нарешті вдалося створити якісну систему, яка дійсно може зберегти державні кошти.

Якщо ж технічна підтримка, або інші спеціалісти виявлять порушення будь-яких правил, то в такому разі людину, яка створила обліковий запис, просто заблокують, оскільки система не надає другої спроби порушникам. Головне – це прозорість. Кожен має можливість просто зайти на офіційний сайт та подивитися, які тендери проходили нещодавно, скільки коштів було витрачено на їх реалізацію та чи дійсно вони потрапили на рахунок.

Виділяють такі переваги «Прозорро»:

  • високий рівень якості;
  • доступність;
  • безпеку;
  • прозоре використання коштів.

Якщо юридична особа створить обліковий запис на спеціальному ресурсі, то тоді вона отримає не тільки весь функціонал від Prozorro, а ще й постійне сповіщення, наприклад, якщо хтось відправив заявку на участь у тендері. Зазвичай система автоматично визначає переможця, робить все це чесно та за рекомендованим алгоритмом дій. Разом з Прозорро потенційні користувачі можуть дійсно сподіватися на високу якість та абсолютну безпеку.

0 Комментарии
0

You may also like